O nás

Internetový obchod www.darkyzdalky.cz provozuje společnost ZEMAN ART s.r.o.

ZEMAN ART s.r.o. je dynamicky se rozvíjející společnost, která se dlouhodobě zabývá dovozem exotických předmětů a orientálních dárků. Nejčastějí dovážíme dřevěné sošky (africké sošky,  sošky domorodých bojovníků, sošky zvířat), africké masky, dekorace na zeď, bytové dekorace, bytové doplňky a další, z nejrůznějších částí celého světa.
Na trhu působíme již více jak 14 let a díky tomu máme rozsáhlé zkušenosti s nabízeným exotickým zbožím. První dřevěnou sošku, jsme dovezli v roce 1996 a od té doby máme několik stovek spokojených zákazníků, kteří si u naší společnosti zakoupili exotický dárek.

V současnosti patříme mezi největší společností v ČR, zabývající se velkoobchodním a malooobchodním prodejem exotických dárků. Všechen sortiment námi nabízených dárkových předmětů nakupujeme přímo od rukodělných výrobců a snažíme se jej co nejvíce obměňovat a rozšiřovat. Aktuálně dovážíme sošky a jiné dárkové zboží z těchto destinací: Afrika, Indonesie, Thajsko, Čína.

Námi nabízené exotické dárky, bytové dekorace a jiné doplňky si můžete osobně prohlednout nebo rovnou zakoupit v naší prodejně.
Kompletní nabídku exotického zboží naleznete na naší hlavní prodejně v Mošnově, která přímo sousedí s našimi sklady.

Proč koupit dárek u nás?

  • Jsme stabilní společnost s dloudobou tradicí
  • Patříme mezi největší obchodníky s exotickými dárky v ČR
  • Vlastníme restaurátorskou dílnu na opravy a restaurování exotických rukodělných výrobků
  • Nabízíme záruční i pozáruční servis
  • Vlastníme rozsáhlé skladové prostory, veškeré nabízené zboží označeno "skladem" máme ihned k dodání
  • Při osobní návštěvě naší prodejny jsou zákazníkům zpřístupněny i naše sklady

 

ZEMAN ART s.r.o.

Společnost ZEMAN ART s.r.o. to není jen prodej afrických masek, dřevěných sošek, domorodých bubnů a jiných netradičních dárků. Dalším předmětem činnosti společnosti je ofsetová tiskárna, kde jsme schopni nabídnout tisk nástěnných, stolních kalendářů a jiných propagačních tiskovin.

Disponujeme stroji Heidelberg do formátu B2. Dále nabízíme potisk reklamních materiálů sítotiskem, tampónem, injektem, digitálem, gravitováním a laserováním.
Každý měsíc nabízíme zvýhodněné akční nabídky na tisk. Tiskárna ZEMAN ART - více informací.